Leírás
LEÍRÁS:
5 literes tapadásmentes kosár grillezővel. Egy órára beállítható időzítővel. 80-200 °C között állítható sütési hőmérséklet. A betekintést lehetővé tévő ablaknak köszönhetően könnyen nyomon követhető a főzés folyamata. Gyors légkeveréses rendszerének köszönhetően az ételek gyorsabban és energiatakarékosabban készíthetők el. Olaj nélküli sütés, egészségesebb ételek, 80%-kal kevesebb a zsírtartalom.
Tartós, rozsdamentes acél fűtőelem.
Csúszásgátló talpak,túlmelegedés elleni védelem.
Hőálló fogantyúk.
Szín:Fehér
Termék méret szélesség:34.5 cm
Termék méret mélysége:33.5 cm
Termék méret magasság:34.5 cm
Súly: 2 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 34.5 cm |
| Márka | Daewoo |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Megvilágítás | LED |
| Mélység | 33.5 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Programok száma | 8 |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1650 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
5 literes tapadásmentes kosár grillezővel. Egy órára beállítható időzítővel. 80-200 °C között állítható sütési hőmérséklet. A betekintést lehetővé tévő ablaknak köszönhetően könnyen nyomon követhető a főzés folyamata. Gyors légkeveréses rendszerének köszönhetően az ételek gyorsabban és energiatakarékosabban készíthetők el. Olaj nélküli sütés, egészségesebb ételek, 80%-kal kevesebb a zsírtartalom.
Tartós, rozsdamentes acél fűtőelem.
Csúszásgátló talpak,túlmelegedés elleni védelem.
Hőálló fogantyúk.
Szín:Fehér
Termék méret szélesség:34.5 cm
Termék méret mélysége:33.5 cm
Termék méret magasság:34.5 cm
Súly: 2 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 34.5 cm |
| Márka | Daewoo |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Megvilágítás | LED |
| Mélység | 33.5 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Programok száma | 8 |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1650 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
