Leírás
Zurrichberg Professional olaj nélküli fritőz 1500W ZBP/7616
Az olaj nélküli sütőkben a sütés zárt rendszerben történik, vagyis a meleg levegő és a sütő melegítő hatása nem érzékelhető az üzemeltető helyiségben. Így sokkal egészségesebb és praktikusabb a sütés. A 30 perces időzítővel ellátott készülékkel bármilyen étel elkészíthető legyen szó egy egyszerű sült burgonyáról vagy akár hal ételekről.
Jellemzők:
Kapacitás: 3,6L
Időzítővel: 30 perc
Olajmentes sütés
Állítható hőmérséklet: 80-200°C
Kivehető edény tapadásmentes bevonattal
Teljesítmény: 1500W
7 program közül válogathatsz kedvedre, legyen szó akár hagyományos ételek, vagy nagyszerű újítások elkészítéséről.
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Zurrichberg |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Programok száma | 7 |
| Sütési programok száma | 7 |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 7 kg |
| Űrtartalom | 3.6 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Zurrichberg Professional olaj nélküli fritőz 1500W ZBP/7616
Az olaj nélküli sütőkben a sütés zárt rendszerben történik, vagyis a meleg levegő és a sütő melegítő hatása nem érzékelhető az üzemeltető helyiségben. Így sokkal egészségesebb és praktikusabb a sütés. A 30 perces időzítővel ellátott készülékkel bármilyen étel elkészíthető legyen szó egy egyszerű sült burgonyáról vagy akár hal ételekről.
Jellemzők:
Kapacitás: 3,6L
Időzítővel: 30 perc
Olajmentes sütés
Állítható hőmérséklet: 80-200°C
Kivehető edény tapadásmentes bevonattal
Teljesítmény: 1500W
7 program közül válogathatsz kedvedre, legyen szó akár hagyományos ételek, vagy nagyszerű újítások elkészítéséről.
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Zurrichberg |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Programok száma | 7 |
| Sütési programok száma | 7 |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 7 kg |
| Űrtartalom | 3.6 l |
